Hakkımızda

Yücell Makina Hidrolik Pres İmalat San.Tic.Ltd.Sti. Firması olarak ülkemiz ve dünya endüstrisine 30 yıldır hizmet sunmaktadır. 100-5000ton kapasiteli istenilen kalıp ebatlarında üretim tesisi ve tecrübesi ile 30 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kaliteli ürün ve servis ekibi ile siz değerli müşterilerine durdurulamayan ve sorunsuz üretim sahaları sağlamaktayız. Firmamız üretimi ISO kalite yönetim sistemiyle yönetilerek sizlere hizmet sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin üretim sahalarındaki özel isteklerine, sorunlarına ve üretim kapasitesi artırımına yardımcıprojeleri hayatageçirmeyi vizyon edinmiş olan Yücel Makina, ülkemiz sanayisinde de patentli ürünler üretmeye, AR-GE çalışmaları yapmaya devam etmektedir. Sektöründe ve ülkesinde öncü olan firmamız üretim anlayışını standart üretim harici, özel projeler üzerine uzmanlaştırmıştır.

Firmamız, savunma sanayi, otomotiv sanayi, endüstriyel mutfak sanayi, züccaciye sektörü, enerji sektörü, inşaat sektörü gibi değerli piyasalara 4 kıtada hizmet vermetedir. Siz değerli müşterilerine kaliteyi ve kaliteli servis hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, piyasa arz ve taleplerine cevap vermeye devam etmektedir.

Katalog

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Kataloğu İncele

Hızlı Teklif Al

Hızlı teklif almak için lütfen tıklayınız.

Teklİf Al